vyneseme vás až
do oblak vyhledáváčů

posuň níže
SEO optimalizace Ostrava - lokální SEO

SEO OPTIMALIZACE LOKÁLNÍ

Tento balíček je vhodný pro menší internetové projekty, nejlépe pro webové stránky s lokální nabídkou služeb. Například v okolí Ostravy. Jedná se o optimalizaci 2 - 3 klíčových frází. Na webu provedeme on-page optimalizaci a podpoříme ho zpětnými odkazy. Každý měsíc obdržíte aktuální stav pozic s komentářem a doporučením.

1880Kč/měs.

SEO optimalizace firemní

SEO OPTIMALIZACE FIREMNÍ

Tento balíček se hodí pro firemní webové stránky. Jedná se o optimalizaci 3 - 6 klíčových frází. Vytvoříme propracovanou strukturu webu, provedeme on-page optimalizaci s individuální strategií k získání zpětných odkazů. Každý měsíc obdržíte aktuální stav pozic s komentářem a doporučením.

3400Kč/měs.

SEO optimalizace rozšířená

SEO OPTIMALIZACE ROZŠÍŘENÁ

Tento balíček nejlépe využijí firmy se specifickými cíly a požadavky. Jedná se převážně o dlouhodobé cíle optimalizace s řadou specifických frází.

dle požadavků

PRŮBĚH SEO OPTIMALIZACE

Po provedení SEO optimalizace stránek se Váš web umístí na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání. Ve většině případů jsou námi optimalizované weby umístěni na první stránce vyhledávače a našim cílem je držet klíčové fráze do 5. místa ve výsledcích vyhledávání. I přes naše úspěchy Vám nemůžeme garantovat umístění na první pozici. Může dojít ke krátkodobému poklesu, a to vlivem několika faktorů, např. změnou struktury Vašeho webu, zásadní aktualizací vyhledávacích robotů či dalšími rizikovými aspekty spojenými s problematikou SEO optimalizace stránek.

 garance SEO optimalizace

Garance pozic

Umístíme Váš web na první stránce výsledků vyhledávačů. Buďte vidět pro ty, kteří Vás chtějí najít.

SEO optimalizace cena

Cena SEO optimalizace

Platba probíhá měsíčně a to od zahájení SEO optimalizace stránek. Platíte pouze za dosažené výsledky. Na počátku SEO optimalizace uhradíte platbu pouze za první měsíc. Ta slouží jako nevratná záloha. Zbylé zúčtování provedeme až po dosažení cílů.

SEO optimalizace cíle

Cíle SEO optimalizace

Nesplníme-li některé cíle dle stanoveného termínu, nebudeme Vám za ně účtovat poplatky.